Футбольні змагання

2018-10-19

19.10.2018 у нашій школі поводилися змагання з футболу. Усі хлопці нашої школи поділилися на 2 команди. Було 2 тайми по 45 хвилин з 20-ти хвилинною перервою між ними. Перша команда називалася «Ластівки», а друга «Всемогутні». Капітаном першої команди був Макенов Павло, а його команда складалася з: Шемякін Віктор, Воронін Сергій, Майоров Олександр, Макенов Костя, Максимов Максим, Бугайчук Денис. Капітаном другої команди бувСавін Кирило, а його команда складалася з: Богдан Сергій, Маміч Стас, Чеченко Вадим, Костенко Ілля, Льонюшкін Олександр. У продовж першого тайму рахунок був 1:1. Другий тайм закінчився з рахунком 3:4.Голи були забиті: Савіном Кирилом,Вороніном Сергійєм, Макеновим Костею, Костенком Іллєю. Перемогу святкувала команда «Ластівки».